درباره ما

تأمین کالا و خدمات

شرکت پترو اکسین پیشتاز جنوب به عنوان یکی از تأمین کنندگان تجهیزات ابزار دقیق، ولو، سیستم کنترل و تجهیزات برق در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه فعال می باشد. واحد ابزار دقیق شرکت بعنوان تامین کننده ادوات ابزار دقیق و کنترل صنعتی و همچنین ارائه خدمات و مشاوره فنی در سالیان متمادی، مفتخر به تامین و همکاری مداوم با صنعت کشور می باشد. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان در زمینه های مختلف ابزار دقیق و کنترل دارای تیم تخصصی طراحی مهندسی می باشد و در جهت انجام موارد ذیل آماده همکاری است:
طراحی سیستمهای کنترل ESD ،DCS ، PLC تهیه  اقلام ابزار دقیق انواع ترانسمیترها، سوییچ ها و گیج ها، تهیه انواع شیرهای صنعتی شامل شیرهای کنترلی، دستی و برقی، تهیه انواع شیرهای ایمنی شامل PSV / TSV، طراحی، نصب، پیاده سازی، راه اندازی، تعمیر و نگهداری سیستمهای کنترل ابزار دقیق، برق، خرید و فروش قطعات و نرم افزارهای مربوطه، تأمین قطعات ابزار دقیق، برق و سیستمهای کنترل صنعتی در کوتاهترین زمان با قیمت رقابتی از شرکت ها و کمپانی های مختلف که در ادامه به قسمتی از محصولاتی که این شرکت قادر به تهیه آن می باشد اشاره شده است.

طراحی و ساخت

شرکت پترو اکسین پیشتاز جنوب در زمینه طراحی و ساخت مجموعه کامل پمپ های سانتریفیوژ و قطعات یدکی مربوط به آن مطابق با استاندارد API 610، ساخت و بازسازی انواع مکانیکال سیال مطابق با استاندارد API 682، انجام انواع پوشش ها بر روی قطعات شامل استلایت، کروم کارباید، کروم اکساید، سرامیک، زینک اکساید و PTFE فعالیت می نماید.

اعضای شرکت

شرکت پترو اکسین پیشتاز جنوب به عنوان یکی از تأمین کنندگان تجهیزات ابزار دقیق، ولو، سیستم کنترل و تجهیزات برق در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه فعال می باشد. واحد ابزار دقیق شرکت بعنوان تامین کننده ادوات ابزار دقیق و کنترل صنعتی و همچنین ارائه خدمات و مشاوره فنی در سالیان متمادی، مفتخر به تامین و همکاری مداوم با صنعت کشور می باشد. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان در زمینه های مختلف ابزار دقیق و کنترل دارای تیم تخصصی طراحی مهندسی می باشد.

محمد بناکار

مدیر عامل
رییس هیأت مدیره

علی گودرزی

مدیر فنی
عضو اصلی هیأت مدیره

بهمن عظیمی

مدیر بازرگانی
عضو اصلی هیأت مدیره

اکبر همتیان

مدیر مالی
عضو علی البدل هیأت مدیره


آدرس: تهران، خیابان شیراز جنوبی، نبش خیابان زرتشتیان، پلاک یک، طبقه اول 
کد پستی: ۱۴۳۶۹۳۷۱۶۵


ایمیل: info@popjco.com

ما را دنبال کنید


کلیه حقوق برای شرکت پترو اکسین پیشتاز جنوب محفوظ است.


طراحی شده در استودیو نقش جهان