درباره پترو اکسین پیشتاز جنوب

شرکت پترو اکسین پیشتاز جنوب به عنوان یکی از تامین کنندگان تجهیزات مربوط به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، حفاری، فولاد، پالایشگاهی و صنعتی و گروه تخصصی نصب و راه اندازی و خدمات فنی سیستم های اندازه گیری کیفیت و کمیت گاز ,اتوماسیون صنعتی, سیستم های ابزار دقیق و شبکه های صنعتی در سال ۱۳۹۷ به شماره ثبت ۵۳۱۱۵۴ تاسیس و طی این مدت با ورود به وندور لیست شرکت ملی نفت و شرکتهای پتروشیمی (سامانه EPسامانه ستاد و با داشتن نیروی انسانی مجرب در حوزه های مشاوره، تامین کالا، خرید، حمل و نصب و راه اندازی، توانسته خدمات مناسبی را به صنعت ارائه نماید.

about2

درباره پترو اکسین پیشتاز جنوب

شرکت پترو اکسین پیشتاز جنوب به عنوان یکی از تامین کنندگان تجهیزات مربوط به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، حفاری، فولاد، پالایشگاهی و صنعتی و گروه تخصصی نصب و راه اندازی و خدمات فنی سیستم های اندازه گیری کیفیت و کمیت گاز ,اتوماسیون صنعتی, سیستم های ابزار دقیق و شبکه های صنعتی در سال ۱۳۹۷ به شماره ثبت ۵۳۱۱۵۴ تاسیس و طی این مدت با ورود به وندور لیست شرکت ملی نفت (سامانه EP ) و شرکتهای پتروشیمی و با داشتن نیروی انسانی مجرب در حوزه های مشاوره، تامین کالا، خرید، حمل و نصب و راه اندازی، توانسته خدمات مناسبی را به صنعت ارائه نماید.

 

PETRO OXIN PISHTAZ

توانمندی ها

پترواکسین پیشتاز جنوب با توجه به تاًسیس در سالهای اخیر توانسته است در شرایط کنونی و تحریم در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت در پروژه ها ی خاص همکاری لازم را با کارفرمایان محترم به انجام برساند و کسب رضایت نامه از آن شرکت ها را دارا می باشد. از جمله کسب تاییدیه و رضایتمندی از شرکت ملی حفاری در زمینه تاًمین کالاهای عملیاتی و ایمنی.
این شرکت دارای نمایندگی شرکت خارجی Seflex در کرواسی جهت تامین کالاهای صنعتی و ابزار دقیق برای صنایع مختلف در ایران با توجه به شعبات این شرکت در سایر کشورها از جمله آلمان، ایتالیا و عمان می باشد.
این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب در زمینه ی انجام پروژه های اجرایی و ارایه ی خدمات فنی سیستم های اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق و با اتکاء به پرسنل توانمند در زمینه ی نصب و راه اندازی سیستم های اندازه گیری که دارای گواهینامه های معتبر در زمینه ی میترینگ و پرووینگ از سازمان همکاری های اقتصادی کشورهای عضو اکو (ECO-OGTC) می باشد.
Previous
Next
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp  سمت مورد نظر را انتخاب نمایید
ما معمولاً در اسرع وقت پاسخگو هستیم